Angličtina – 42. týden

29. lekce: Opakování učiva (opakujeme učivo 3. ročníku) uč. str. 60, 61, P. S. str.

Angličtina – 41. týden

28. lekce: The alphabet (vyjmenováváme anglickou abecedu, hláskujeme své jméno a příjmení) uč. str. 58,

Angličtina – 40. týden

27. lekce: My school (představujeme svoji školu, sebe) – dokončení projektu 28. lekce: The alphabet (vyjmenováváme

Angličtina – 39. týden

27. lekce: My school (představujeme svoji školu, sebe) uč. str. 56, 57, P. S. str. 56,

Angličtina – 38. týden

26. lekce: Mum is cooking (popisujeme svůj domov, hovoříme o právě probíhajících činnostech) uč. str.

Angličtina – 37. týden

Angličtina – 36. týden

25. lekce: I am writing (vyjádření právě probíhající činnosti, sdělujeme své schopnosti a dovednosti) uč.

Angličtina – 35. týden

Angličtina – 34. týden

24. lekce: My pet (popisujeme domácí zvířátko, podobnost – like) uč. str. 51, P. S.

Angličtina – 33. týden

24. lekce: My pet (popisujeme domácí zvířátko, podobnost – like) uč. str. 50, 51, P.