Učivo na týden 26.-30.10.2020

Ahoj děti, milí rodiče,

máme před sebou další týden, ve kterém si odpočinete neboť jsou podzimní prázdniny. Na tento týden Vám nebudu zadávat další úkoly. Dodělejte si pouze to,  co jste v uplynulém týdnu nestihli. Pouze v písance si napište další stranu-9, aby jste nezapomněli psát. Čtěte si v čítance nebo nějakou svoji knihu – čtení je důležité.

Pozor!!!

Od dalšího týdne (po prázdninách) bude probíhat online výuka. Jako škola jsme se rozhodli jít cestou přes Microsoft Teams. Každý žák má založený svůj účet, na který se přihlásí na portálu: portal.office.com Proto potřebuji od každého z rodičů aktuální Email na který Vám pošlu nejprve postup přihlášení a dalším emailem Vám odešlu soukromé adresy a hesla.
Prosím posílejte mně Váš aktuální Email na zvolankova.mar@seznam.cz nebo sms zprávou na 723 168 019.
Pokud budete potřebovat nějaké další informace, nebojte se zeptat a volejte.

Moc děkuji za spolupráci a přeji krásný a pohodový nadcházející týden M.Zvolánková