Učivo pro chybějící (Kaplan, Cach, Šulcová,) 9. 6. 2021

• ČJ – uč. str. 107 – opakování učiva ŘEČ PŘÍMÁ A NEPŘÍMÁ – ústně + různé příklady

str. 107/2 – samost. do seš. školního, společná důsledná kontrola psaní uvozovacích vět a přímé řeči

• M – uč. str. 21/1 – ústně, pak do seš. školního nadpis: PŘÍMÁ ÚMĚRNOST + podle žlutého rámečku a) TABULKU, b), GRAF, c) VÝPOČET d) větu: Mezi počtem jogurtů a…………..

–  21/2 do seš. šk.;    D. Ú. – 21/3 do seš. domácího – a) TABULKU, b), c) d) jen příklad + odpovědi.

• PŘ – PL – samost. práce ve dvojicích (s učebnicí, na známky) – z přílohy si vytiskni, vyplň a po uzdravení nezapomeň přinést do školy 🙂 !!!
  • Zítra bude DIKTÁT (můžeš procvičovat – bude z vybraných vět diktátů v PS str. 34, 35 a 36)

PŘ- PL Stáhnout