Učivo 4. – 8. ledna

Vážení rodiče, milí žáci,

od pondělí 4. ledna se budeme učit “ na dálku“. Každý všední den se v 9 hodin spojíme pomocí aplikace Teams, rozvrh je stejný jako v listopadu.

Pondělí 4. ledna

Český jazyk – opakování vyjmenovaných slov po B, pokračování vyjmenovaných slov po L (lýko, lyže, pelyněk, plyš).

DÚ: pracovní sešit s.33 cv.1,2,4, cv.3 je dobrovolné

Matematika – opakování a procvičování násobilky 2 – 10, sčítání dvojciferných čísel s přechodem přes základ.

DÚ: učebnice s.6 cv.5c, 5d do školního sešitu

Úterý 5. ledna

Matematika – sčítání dvojciferných čísel s přechodem přes základ 10, učebnice s.6-7, pracovní sešit s.2

DÚ: pracovní sešit s. 2, celá stránka

Středa 6. ledna

Český jazyk – procvičování vyjmenovaných slov po L, učebnice s.45

DÚ: pracovní sešit s.34

Prvouka – svět kolem nás, učebnice s. 24-25

V aplikaci Teams je zadání „Čítankového kvízu“.

Čtvrtek 7. ledna

Matematika – sčítání dvojciferných čísel s přechodem přes základ 10, učebnice s.8.

DÚ: 1) pracovní sešit matematika s.3

2) Hravá vyjmenovaná slova s.17 cv.5 a s.18 cv.8

Pátek 8. ledna

Český jazyk – učebnice s.46, vyjmenovaná slova po M, písanka s.16